News

MESHUGGAH NA BRUTALU 2019 published 1 den, 14 hodin ago

Monolit a ikona svého žánru, jedinečná kapela s nenapodobitelným rukopisem a zvukem. Každá deska je svátek, každý koncert je událost. MESHUGGAH potvrzeni na Brutal Assault 2019!

Anketa 2018! published 2 dny, 16 hodin ago

Děkujeme vám za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete prostřednictvím emailů, zpráv a komentářů na sociálních sítích. Na vašem názoru nám záleží, nicméně není v našich silách celý rok kompilovat všechny připomínky z různých zdrojů, proto vám přinášíme možnost hodnocení festivalu a ovlivnění sestavy na příští rok na jednom místě!
Využijte tuto možnost ovlivnit line-up a chod festivalu a zároveň vyhrát volný vstup na BA 2018. Kritické názory vítáme stejně jako pochvalu toho, co se vám na festivalu líbí. Výherce vyhlásíme 15.9.2018!
https://goo.gl/forms/gBZClyyUv84jJ7rR2

Děkujeme! V roce 2019 na viděnou! published 4 dny, 16 hodin ago

 

Informace k afterparty! published 1 týden ago

OFFICIAL BRUTAL ASSAULT AFTER PARTY12 / 08 / 2018 / PRAGUE / MODRÁ VOPICE

Nocturnus AD
Misþyrming
Full of Hell
Angelmaker
Eskhaton

vstup:
BA NÁRAMKY = 300,-
BEZ NÁRAMKU = 450,-

Výpadek proudu published 1 týden, 1 den ago

Omlouváme se za komplikace, kvůli výpadku proudu v celém městě a přilehlém regionu musela být ve čtvrtek 9.8. předčasně ukončena produkce na Oriental stage. Obě kapely vystoupí v náhradním termínu na Oriental stage v pátek 10.8. Grave Pleasures od 18:00, Obscure Sphinx se speciálním setem ve 24:00.

Doprovodný program k výstavě published 1 týden, 3 dny ago

Nezapomente navštívit doprovodný program k naší výstavě o undergroundu a fanzinech!

STARTUJEME! published 1 týden, 3 dny ago

Díky moc všem za účast na včerejším warmupu. Díky vám vypadal jako běžný festivalový den! Teď už je čas na hlavní párty! Swap u hlavní brány funguje nonstop. Lístků na místě je dostatek (2500 korun nebo 100 euro), jednodenní vstupenky naopak nevedeme! Vidíme se v pevnosti!

POSLEDNÍ ZMĚNY V LINEUPU: MOONSPELL, BLUES FOR THE RED SUN, BETWEEN THE PLANETS published 1 týden, 6 dní ago

Poslední aktualizaci sestavy pro letošní ročník začínáme neradostnou novinou: PAIN bohužel vypadávají ze sestavy. Místo nich ale máme více než důstojnou náhradu v podání portugalských alchymistů MOONSPELL.

Také tuzemská soupiska se na poslední chvíli rozšiřuje o dvě zajímavá jména: návštěvníky BA opět zválcují sludge/doomoví BLUES FOR THE RED SUN. Premiéru v pevnosti naopak zažijí progresivně djentoví BETWEEN THE PLANETS (které jste mohli vidět například před Meshuggah v Roxy).

Na četné dotazy jsme akutalizovali hrací časy některých kapel. Nejvíc žádostí o pozdější slot přišlo v souvislosti s francouzskými CELESTE, jiný čas dostali například islandští MISTHYRMING. Finální časový harmonogram zde:DETAILY K WARMUPU! HARMONOGRAM A MÍSTO KONCERTU published 2 týdny ago

Mnoho z vás ptalo na podrobnosti ohledně úterního warmupu, takže tady jsou! Nejdůležitější informace: warm up párty se oficiálně přesunuje do festivalového areálu do míst, kde jste zvyklí na dvě hlavní pódia! Doporučujeme přijít s dostatečným časovým předstihem, abyste se vyhnuli případným frontám.

Připomínáme také, že warm up letos bude kompletně bezhotovostní stejně jako samotný festival. Na odkazu https://brutalassault.pay.intellifest.com/ si už teď můžete vytvářet účet, ke kterému přiřadíte vstupenku nebo náramek a můžete si i dobít kredit.

 

Finální časový harmonogram:

16:30 - 17:05 - Beast Within The Sound

17:30 - 18:10 - Monuments of Misanthropy

18:40 - 19:30 - Root

19:55 - 20:30 - Gride

21:00 - 22:40 - Suicidal Tendencies


MEET & GREET ČASOVÝ HARMONOGRAM published 2 týdny, 1 den ago

Obscure promotion

Loading events...