Cashless

// ČERSTVÉ ZPRÁVY:
- V případě nedoručení náramků ze služby FULFILLMENT postupujte podle těchto instrukcí.
- Čárové kódy vstupenek do systému Intellipay zadávejte bez mezer!

BRUTAL ASSAULT JE KOMPLETNĚ BEZHOTOVOSTNÍ AKCE

Tento rok bude na festivalu Brutal Assault opět použita technologie bezhotovostní platební technologie RFID náramků, která by měla zjednodušit vaše fungování na festivalu a nám poskytnout data, která nám umožní optimalizovat chod festivalu. Vzhledem k tomu, že je Brutal Assault kompletně bezhotovostní akcí je důležité, abyste věnovali pozornost těmto informacím a důkladně si je přečetli. Věnujte prosím zvýšenou pozornost obchodním podmínkám a zejména dokumentu shrnujícím základní otázky ohledně systému vespod stránky.

ACCESS - VÁŠ NÁRAMEK JE VAŠE VSTUPENKA

Vaše vstupenka bude u hlavního vchodu vyměněna za látkovou pásku jako minulé roky (tzv. SWAP), nicméně letos bude páska navíc sloužit jako nosič RFID čipu. Ti z vás, kteří využili naší služby FULFILLMENT, budou mít již pásku připravenou z domu. Kontrola čipu na pásce po přiložení ke čtečce na hlavní bráně Vás opravňuje ke vstupu do areálu festivalu, stejně tak je třeba provést check out - tedy „odpípnout“ se při odchodu z areálu. Obě činnosti bude hlídat security služba, nicméně pokud by se vám i přesto podařilo opustit areál bez "odpípnutí se", každý den v 6 hodin ráno se systém zresetuje a všechny čipy se převedou do režimu "checked-out" ("odpípnuto"). Případné problémy bude řešit okénko Customer care před hlavním vstupem do areálu.

CASHLESS - VÁŠ NÁRAMEK JE VAŠE DIGITÁLNÍ PENĚŽENKA

Váš personifikovaný festivalový náramek je vaší vstupenkou, která vám umožní nejen dostat se do festivalového areálu, ale bude také sloužit jako digitální pěněženka k nákupům na festivalu, a to pouhým přiložením vašeho náramku. Na čip se nahrávají peníze, kterými platíte v areálu festivalu. Dobití je možné provést na Top Up okénkách v areálu (cash nebo kartou) nebo online (kartou). Pro jistotu si poznamenejte oba kódy, které najdete na spodní části čipu. Tyto můžou být využity pro online registraci, která umožňuje pohodlné online dobíjení bez čekání ve frontě na Top Up.

To znamená, že již nemusíte mít obavy o Vaši peněženku během festivalu, nebo hledat papírové žetony po kapsách. Místo toho využijete výhod rychlého a bezpečného placení u všech stánků s občestvením, pivem, na barech, v oficiálním merch stanu, ale i u stánkařů v Metal Marketu.

Bezhotovostní metoda platby čipem je jediná platební metoda přijímaná v místě konání akce. Funguje na ní kompletní běh festivalu. Před akcí zaregistrujte svůj náremek/vstupenku online a nahrajte na něj předplacený kredit ve vámi stanovené výši. Takto si ušetříte spoustu času v průběhu konání akce a můžete se jenom bavit. V případě, že se registrovat nechcete, můžete si náramek dobít za hotovost, nebo kartou přímo na místě.

V případě, že vám v průběhu akce dojde kredit, tak ho můžete jednoduše navýšit u speciálních dobíjecích stanic (TOP UP), které jsou rozmístěny po celém areálu. Jejich umístění naleznete na mapce ve festivalovém programu, který dostanete při vstupu na festival.

POZOR, vaše cashless účty z loňského roku byly deaktivovány, pro BA 2018 je potřeba založit si nový účet!

SPOLEČNÝ ÚČET

Společný účet se aktivuje v momentě, kdy si na jeden cashless účet registrujete několik vstupenek. Vstupenky/náramaky registrované pod společným účtem utrácí žetony ze společného účtu, nelze přidělit ke káždému z nich konkrétní částku. Nicméně v online aplikaci si můžete prohlédnout, který čip (náramek) provedl které transkace a jednoduše se vyúčtovat.

Instruktážní video k náramkům s čipem


Prosíme přečtěte si pozorně Obchodní podmínky cashless systémuZásady ochrany soukromí.
Registrace vstupenek před festivalem letos funguje pouze pro zákazníky, kteří si zakoupili vstupenky přes náš e-shop, v našich kamenných prodejnách a v síti ticketpro. Pro eticekty a síť ticketpro se databáze aktualizuje zhruba jednou za 24h, proto v ní nenaleznete obratem čerstvě zakoupené vstupenky.

*


* Pozor, bezhotovostní stránka nemusí fungovat v prohlížeči Internet Expolorer, použijte prosím Chrome, Firefox nebo Safari.

Často kladené dotazy - FAQ

Jistě máte spoustu dotazů. Většina z nich je zodpovězena v tomto FAQ dokumentu shrnujícím základní otázky ohledně systému.
Náš oficiální kontakt pro dotazy a problémy s cashless systémem naleznete ve výše zmíněném FAQ dokumentu.

Pokud budete mít s páskou jakékoliv obtíže, navštivte Customer Service okénko na festivalu.

Obscure promotion

Loading events...